
Modell LV Fra Lucky Miner gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 7 TH/s for et strømforbruk på 150W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.25 | $ 7.60 | $ 91.22 |
| Elektrisitet | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Overskudd | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.62 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150w±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Produsent | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Også kjent som | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Utgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 200 x 128 x 70mm |
| Vekt | 1100g |
| Støynivå | 40db |
| Vifte(r) | 1 |
| Kraft | 150w |
| Grensesnitt | Ethernet / Wifi |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |